ÜRETİM

Resimlerin formatlarında kullanılacak olan her detay özenle çalışılarak 300 DPI ile kaliteli bir baskı alınır.
Baskı kalitesi firmamız için en hassas konu olduğundan, tüm proses detaylı çalışılır ve takip edilir.

Bizim ya da sizin tarafınızdan hazırlanan grafik tasarımlarında doğru, canlı ve kaliteli renkler için profesyonel kadromuz en uygun baskı tekniklerini kullanır.
 
 

Baskı prosesinin bitmesi ile matbaacılık prosesleri bitmiş sayılmaz. Baskı sonrası yapılacak olan proses ile daha kaliteli bir ürün ortaya çıkarmak mümkün olacağı için, matbaacılıkta baskı sonrası aşamalarının bilinmesi gerekir. Bu aşamalar baskı işlemlerinin adeta cilası sayılmakta ve yapılan işin kalitesini arttırarak bir kademe ileriye götürmektedir.
 
  

Selefon, laklama ve vernikle yapılan baskı sonrası yüzey koruma işlemleri hem daha kaliteli bir görünüm sağlar, hem de yapılmış olan dergi ve kitap gibi baskıların dış etkenlerden korunmasını sağlar.

“Doğru Baskı Tekniği ile Amacınıza Ulaşın.”


Üretim hattında katlama ve yapıştırma prosesi biten ürünler, paketleme öncesinde son testlerden geçerler. Kalite kontrol bölümümüzde kâğıt kalitesi, mukavemet, nem, şekil, renk ve diğer özelliklere göre testlerden geçen ürünler, onaylandıktan sonra sevkiyat için hazırdırlar. Müşterinin kullanım ihtiyacına göre ürünlerimiz koli içinde veya plastik çember ile adetli gruplanarak palet üstünde streç film koruma ile alan kullanımı, rutubete karşı koruma sağlaması, kirlilik önlemesi, dağılmadan kullanımı, etiketlemesi,paletlerde köşebant desteği ihtiyacı dikkate alınarak paketlenir ve sevkiyata hazırlanır.

Siparişte müşteriden onayı alınmış olan sevk tarihi ve aciliyet durumları da göz önüne alınarak lojistik planlaması yapılır.